A jak jste si v té době rádi hráli s vláčkem

Samozřejmě, že si vzpomínáte, že byl tehdy vláček na klíček, i na baterii, nebo ty dražší jezdily na elektrický proud. Ale mašinka Tomáš je správný vláček, jezdí sama, a má svůj vlastní motorek na baterii, takže nikde nejsou žádné dráty od baterií nebo od usměrňovače elektrického proudu. Ano, ty byly právě v našem dětství a při hraní se o ně zakopávalo. Nový vláček jezdí samozřejmě také po kolejích, ale jsou z bezpečného plastu, musí samozřejmě být rovné i zaoblené, aby mohl vláček jezdit po celém pokoji.

chlapec a mašinky

Jako správná železnice má i tato své doplňky, protože výrobce hraček ví, že každá správná trať je tou správnou jen když má pořádný tunel, nádraží, výhybky a most, tak uvedený vláček to má také. Ano i to můžete svým dětem dokoupit. A vzápětí se dětský pokojíček, nebo i další místnost, například obyvák, mohou změnit na velkou hrací místnost s nádhernou železnicí. Kolejiště si můžete sestavit pokaždé jinak, a jak už víte je to pomocí kolejí, které mají různé tvary. Ale to není vše, pro dny léta, kdy počasí nepřeje, vaše děti zabaví nejen vláček, ale pro kluky i holčičky lze dokoupit plno dalších předmětů na hraní, které mají jednu společnou věc.

barevné pastelky

Tou společnou věcí jsou na těchto předmětech motivy mašinky Tomáš a jeho kamarádů, kteří bydlí na ostrově Sodor, odkud pomáhají všem, kteří by ji mohli potřebovat. Jedná se o hrdiny, které všichni a hlavně naše děti znají z oblíbeného seriálu Mašinka Tomáš. Takže s uvedenými motivy můžete dětem koupit mašinka tomáš omalovánky https://www.masinka-tomas.cz/c/omalovanky-masinka-tomas, které vaše děti mohou vybarvovat a tím se zdokonalovat ve své obrazotvornosti a kreativitě. Kreslení i vybarvování jsou pro dítě podle odborníků nejen důležité z hlediska, že se seznamuje s barvami, různými tvary, že musí dávat pozor na malé detaily, které musí správně vybarvit, ale také u dítěte rozvíjí pozorování, zlepšuje soustředění a pomáhá vývoji jemné motoriky u dětských rukou.