Když se řekne hypotéka bez registru

Co si pod tímto pojmem představíte? Mnozí z nás zřejmě nemají přesnou představu, a proto si teď tento pojem více osvětlíme. Hypotéky bez registru spadají do sekce podnikatelských úvěrů, čili jde o peníze, které mohou získat pouze podnikatelé. Peníze se tedy vyplácí jenom podnikatelům, jako jsou OSVČ nebo firmám. Tito podnikatelé peníze používají pro své podnikání, takže s nimi například refinancují své staré půjčky, vyplácejí se z exekucí, splácejí jiné dluhy, mohou doplatit poplatky na sociálním a zdravotním pojištění nebo zaplatit jiné dluhy či zástavy.

grafika

Americká hypotéka bez dokládání příjmů navíc zajišťuje, že nemusíte žádným způsobem dokládat vaše příjmy. Nevadí ani nízké daňové přiznání.
Hypotéky bez registru jsou bez nahlížení do registru dlužníků, takže jde o velice výjimečné produkty, které jsou velice příznivé právě pro klienty, kteří již nějaký ten problém, nezaplacené splátky, dluhy či exekuce, na svém kontě mají.

koruny

Zajistíme zákon, pořádek a k tomu výhodné podmínky, které jinde nenajdete!

Abychom zajistili, že vše proběhne v pořádku, budeme potřebovat pár fotografií nemovitosti, kterou budete ručit, kterou dáte takzvaně do zástavy. Vyplácíme však až 70% odhadní ceny nemovitosti. Doba splácení se pohybuje v rozmezí od jednoho roku a může být dlouhá až na 30 let. Velice důležitým bodem také zůstává nízká splátka. Ta se často podobá výši, kterou byste jinak mohli získat v bance, takže je velice nízká. Navíc také tolerujeme horší bonitu podnikatele.
Hypotéku schválíme do 24 hodin a to zdarma. Dopředu nic neplatíte. Pokud máte exekuce nebo jiné zástavy není to problém. Můžete ručit jakoukoliv nemovitostí, může jít o pozemek, komerční objekt, rodinný dům, chatu, byt nebo i družstevní byt a mnoho dalšího.

  • Kdo může žádat?
  • Každý kdo má nad 18 let svého věku. Věková hranice však není omezená. Od 18 až do 80 let může žádat každý podnikatel. Musíte jen vlastnit nemovitost nebo můžete ručit nemovitostí třetí osoby. Hypotéku navíc můžete kdykoliv předčasně splatit a to zcela zdarma.