Společenské šaty

Není zrovna jednoduché zvolit správný společenský oblek, když naším oblíbeným outfitem jsou kalhoty a tričko. Je ale pravdou, že když se poté žena obleče do krásných šatů a zvolí správné doplňky, tak mnohé muže zaskočí, jaká se z ní stala kráska. Skutečně tomu tak je. Vhodně zvolené společenské šaty dokáží divy a zázraky. Skryjí nedostatky a vyzdvihnou přednosti. Mnohdy i malý doplněk udělá přímo zázračný trik. Jenomže ne každá se dokáže proměnit v šlechtičnu svépomocí a tak musí vyhledat někoho, kdo by jí pomohl zvolit ty nejkrásnější, ale především nejlepší šaty. Dobrou volbou je kamarádka, která rozumí módě a postavě nebo dokonce lze zvolit ještě úplně jinou možnost a tou je půjčovna šatů, kde nejen poradí, ale případně i upraví na míru.

šaty

Správný střih na správnou postavu

Když začne sezóna plesů, tak je zcela jisté, že se nějakému skutečně nevyhneme. Vybrat poté dokonalé šaty nemusí být tak složité, když se bude vědět jak na to. Plesové šaty Praha budou slušet každé ženě, ať si zvolí dlouhé či krátké šaty. Nejdůležitější je totiž jejich střih. Každá žena má jinak postavené tělo a také co vynikne na štíhlé postavě, tak rozhodně plnoštíhlé může uškodit.

červené šaty

Typ hrušky – tyto ženy vynikají velmi krásně a štíhle v ramenou a pase, ovšem boky a stehna jsou problematickou částí. Jak je patrné, tak zdůraznit horní části bude stěžejní a na místě bude i zviditelnění úzkého pasu.

Typ jablka – tady jsou velmi problematické části břicha, kde se ukládá vnitřní tuk. Ideální bude výstřih do V a splývavé dlouhé šaty. Také bude velmi pěkné přepásání pod prsy, čímž se zakryje bříško.

Typ obdélníku – stejně široká ramena a boky nemusí být vždy výhrou, tento typ postavy spíše sluší mužům, ale když se upne korzet nebo vyznačí přepásání v pase, tak i žena s tímto typem má reálnou šanci.

Typ trojúhelníku – budeme přirozeně hovořit o obráceném tvaru. Tady můžeme zaznamenat široká ramena a velká prsa, nevýrazné boky a vesměs žádný zadeček. I zde se dá udělat malá úprava a na pomoc budeme muset vzít barevnou kombinaci, takže nic není ztraceno a plesové šaty jsou na světě, navíc velmi slušivé.