Zahradní náčiní pro malé pomocníky

Chcete si ve vašich ratolestech vychovat malé a šikovné pomocníky? Zapojujte je pravidelně do nejrůznějších domácích prací, a to jak doma, tak třeba i venku kolem vašeho domu. S tím správným barevným náčiním pro malé a šikovné ručičky to půjde pomocníků pěkně od ruky. Užijí si také spoustu zábavy venku.
dětský kyblík s lopatkou
Vyberte pro vaše malé pomocníky některé ze zahradního náčiní, se kterými si venku na trávě nebo na pískovišti užijí spoustu zábavy a také vám díky tomu mohou více pomáhat https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-hracky-na-ven-a-zahradu/zahradni-naradi-pro-deti/. V nabídce najdete kompletní výbavu v atraktivních zelených a modrých odstínech pro malé zahradníky a milovníky písku, kteří se chtějí zabavit venku na čerstvém vzduchu. Takovým náčiním nepohrdne snad žádný malý pomocník.
Hrabání listí na podzim? Žádný problém s novým náčiním
Nebaví vás na podzim shrabávat listí? Pak si vezměte na pomoc vaše ratolesti. Pořiďte jim hrabičky, které skvěle padnou do malých ruček a uvidíte, jak vám pak společně půjde taková práce mnohem lépe od ruky. A zametání půjde jako po másle s praktickým košťátkem.
děti s lopatkami
Zalévání zahrady? Jedině s pestrobarevnou konvičkou
I na zalévání si můžete přizvat malého pomocníka, který vám s tímto rád pomůže, protože snad všechny děti milují vody a různé činnosti s ní spojené. Díky plastové nebo plechové konvičce se bude květinám, keřům nebo různým plodinám skvěle dařit a porostou vám před očima.
Na ochranu malých pracovitých ruček nesmí chybět ani praktické ochranné rukavice, které samozřejmě patří mezi základní výbavu. Najdete je v praktickém setu společně s lopatkou, hrabičkami a kyblíkem nebo konvičkou.
Zapojte vaše ratolestido zvelebování okolí vašeho domu a pořiďte jim k tomu praktické náčiní ve veselých barvách. Uvidíte, že radost a nadšení bude nemalé.