Igráček pro každého

Na chvilku se zastavte a vraťte se do svého dětství. Jaké hračky jste měli? Asi si říkáte, že proti tomu, co mají Vaše děti, to nebylo nic extra. Ale vzpomeňte si na ten příval štěstí a radosti, který Vás pohltil, když jste pod vánočním stromečkem slavnostně otevírali dárek, který nebyl měkký. Nebyl sice na první pohled příliš velký, ale skrýval se v něm pravý poklad. Nedočkavě taháte za mašli, rodiče Vás napomínají, abyste netrhali balicí papír. Hoříte nedočkavostí, papír letí do kouta a zpod něho se ukazuje ten ohromný poklad. Další do Vašeho malého městečka.
hromada dárků

A co že se v tom balíčku ukrývalo? Byl to další nový plastový panáček, panáček, který má mnoho zaměstnání i doplňků. Panáček Igráček. Na Vaší poličce se jich jistě nachází mnoho, protože je od dětství sbíráte. Jsou Vaším pokladem. Od Vašeho dětství sice nějaký ten čas uběhl, ale Igráček je tu stále s Vámi. Připomíná Vám Vaše dětství. Váš svět fantazie.

Pořiďte nějakého Igráčka i svým dětem, raději jich pořiďte hned několik. Dnes už mají tito panáčci i mnoho doplňků, mají svá auta, zvířata i rostliny. A pokud chcete naplánovat výlet pro rodinu, můžete se vydat do některého z muzeí věnovaných právě tomuto fenoménu našeho dětství.

A víte, že tento legendární panáček vznikl již v roce 1976 a od té doby se vyrábí v mnoha variantách až dodnes? Ano, jednu dobu z trhu tato figurka téměř zmizela a nacházela se pouze na půdách v kufříku s našimi starými hračkami. Naštěstí se tato vrátila na trh. A Vy i Vaše děti si opět můžete tvořit fantazijní svět tohoto zedníka, policisty, zdravotní sestřičky, popeláře, zmrzlináře a mnohých dalších.
panáčci na tribuně

První vyrobené figurky se dokonce dnes již stali vzácností pro sběratele a takový panáček i se zachovalou krabičkou má vysokou sběratelskou i tržní hodnotu. Podívejte se na své půdy, možná na ní také takový poklad Vašeho dětství najdete.