Udělejte si doma lázně

Neláká vás představa toho, že za odpočinkem nemusíte nikam jezdit, ale můžete si jej užít i v pohodlí vašeho domova? Nás tedy ano.
Pokud máte pocit, že vaše tělo už nemá tolik energie, bolí vás a přijdete
si vyčerpaně, můžete si být jisti, že domácí lázně pro vás budou tou nejlepší volbou.
květiny na osuškách
Než se ale rozhodnete, že do toho půjdete, bylo by dobré, abyste byli doma sami. Pokud máte děti, pošlete je třeba ke kamarádům nebo do kina. Je důležité, abyste měli klid a pohodu.
Jestliže máte vanu, vyhráli jste jackpot. Jestliže si dáte teplou lázeň, budete se cítit nejen odpočatě, ale také fit. Nejen že vás koupel zahřeje, ale také vám pomůže odbourat stres a nervozitu.
Než se naložíte do teplé lázně, proveďte si ještě pleťovou masku. Zregeneruje vaši pleť a vy si budete připadat opět krásná. A hlavně díky teplu bude maska účinnější.

Pamatujte, že nic se nesmí přehánět. Taková koupel by se měla provádět maximálně dvakrát do týdne. Nejvhodnější doba je okolo dvaceti minut. Nejlepší je, když se poté osprchujete vlažnou vodou.
Pokud se jedná o relaxační masáž, teplota vody by se měla pohybovat okolo 38 stupňů.

Jestliže ale patříte mezi ty, kteří nemají takové štěstí a vanu nemají, nezoufejte. I osvěžující sprcha vás dokáže skvěle postavit na nohy. Mnohým pomáhá sprchování i několikrát denně. Hlavně tedy po ránu, kdy se po takové sprše nastartuje celý jejich systém. Možná vás překvapí, že je důležité se sprchovat od nohou směrem k srdci. Po osprchování je důležité pokožku natřít tělovým mlékem.
tuhá mýdla
Dopřát si po takové sprše nějakou tu masáž není také vůbec k zahození. Díky masážím se zbavíte přebytečného stresu a budete se cítit o mnoho lépe.
Jestliže zrovna nemáte co na práci, co kdybyste se naložili do teplé vany?
Pokud byste se chtěli dozvědět více, zkuste navštívit .