Nebankovní hypotéka bez registru

Pod názvem nebankovní hypotéka bez registru se nachází velice zajímavý a lukrativní finanční produkt, který mohou využívat podnikatelé pro financování svých potřeb ve firmě. Tento podnikatelský úvěr vám zajistí peníze rychle a velice snadno, a to bez zbytečných starostí nebo dalších problémů.

financování

  • Finance se používají v podnikání. Tento úvěr si proto mohou sjednat pouze firmy, OSVČ nebo podnikatelé. Peníze slouží výhradně pro účely podnikání. Ovšem můžete je využít ve firmě, jakkoliv potřebujete. Nabízí se financování běžných denních a týdenních potřeb, zaplacení dluhů, faktur, nedoplatků na sociálním a zdravotním, úhrada dluhu, zaplacení exekucí, výplata mezd, peníze však také můžete použít na inovaci, nákup strojů a zařízení a spoustu dalšího.

Jistě vás bude zajímat, kolik procent za svou nemovitost můžete získat?
V tomto případě jde samozřejmě o typ hypotéky čili vždy ručíte nemovitostí. Může jít o jakoukoliv nemovitost, kterou dáte do zástavy, například dům, byt, pozemek, jakoukoliv budovu, halu, sklad, komerční objekty, hotely a spoustu dalšího. Za tu získáte maximálně 70% z jejího odhadu. Předem však nic neplatíte, takže se ani k ničemu nezavazujete. Odhad provádíme sami a ten také neplatíte.

  • Splatnost může být od jednoho roku až po 30 let.
  • Nemusíte dokládat žádné daňové přiznání.

euro peníze

Vše vyřešíme snadno a jednoduše

Poskytují se také úvěry bez registru, což znamená, že vám půjčíme i v případě, že máte nějaký záznam v registru dlužníků. Není v tom žádný problém, peníze můžete kdykoliv získat, stačí si o ně požádat.
Běžná úroková sazba se pohybuje od 7% p.a.
Úvěr můžete také využít jako kontokorent čili zaplatíte jenom za dobu, po kterou jej budete využívat.
Naše středisko pracuje velice rychle, takže pokud pošlete podklady, peníze můžete mít i během jediného dne. Ovšem dáme vám tolik času, kolik budete potřebovat. Vše si můžete promyslet, a jakmile budete připraveni, přijedeme za vámi pro podpis smlouvy, a pak už následuje poslání peněz na váš účet.