Hypotéka pro každou životní situaci

Někdy se mohou přicházející životní situace zdát natolik komplikované, že vypadají jako neřešitelné. Vždy je ale ze všeho cesta ven a není potřeba hned sahat po kapesníku nebo něčem ještě horším. A to i přesto, že třeba dluhy narostou do takových rozměrů, že vám hrozí i EXEKUCE. Do takového začarovaného kruhu se mohou dostat lidé v běžném životě, ale i podnikatelé. U nich stačí, pokud narazí na zákazníky, kteří se zpozdí s platbou nebo ji úplně opomenou vyrovnat. Pak se ani jim nedostává prostředků na uhrazení pohledávek a problém je tady.

dluhy

  • Právě v těchto případech je možné využít jednoho nebankovního produktu, kterým je podnikatelský úvěr.
  • Ten je určený pro firmy a osoby samostatně výdělečně činné.
  • Podle cílové skupiny je jasné, že bude určen právě k financování podnikání.

Rozhodněte se sami, nač peníze použijete

Do dluhové pasti se ale může v podstatě kdokoliv z nás. Stačí nějaké malé opomenutí, na které se časem budou nabalovat další dluhy a pak nám hrozí, že z malé koule na nás spadne celá lavina. Jak z celého problému ven? U banky nemáte šanci, protože díky uvedeným potížím máte záznam v registru dlužníků. A to je důvod, proč vám tato instituce nepůjčí. Pro vás je v podstatě jedinou šancí nebankovní americká hypotéka. U té máte záruku rychlého získání finančních prostředků.

  • Pomocí tohoto nebankovního produktu si můžete
    • vyplatit exekuci
    • refinancovat nevýhodné půjčky a zástavy
    • získat potřebnou hotovost.

dohoda

Tato hypotéka k nám dorazila z Ameriky, kde je velice oblíbená. Jednou z jejích variant je totiž i možnost využít bezúčelovou půjčku, při jejímž sjednávání nemusíte dokládat výši příjmů a ani důvod, proč finance potřebujete. Právě pro to, že můžete se získanými penězi svobodně nakládat, je ve Spojených státech tolik oblíbená. Můžete totiž s její pomocí třeba odjet na dovolenou.