Stylově v teple

Jezdíte rády na kole, na kolečkových bruslích, podnikáte túry nebo chodíte na procházky? Ne vždy je ovšem krásné teplé počasí, někdy zkrátka prší nebo pofukuje a v takových případech to chce vhodné oblečení, které vám nezkazí radost z pohybu. Na jaře, na podzim a v zimě se neobejdete bez kvalitní bundy https://www.c-store.cz/Damske-bundy-c74_944_3.htm.
sportovní bunda
Venku je nevlídné počasí, sychravo, fouká vítr nebo prší, ale vy přesto nechcete zůstat sedět doma a rádi byste vyrazili ven? Nenechte si zkazit radost ze sportování a vybavte se kvalitními sportovními oděvy. Jednoznačně vám nesmí ve výbavě chybět speciální bunda ze softshellového materiálu, která se hodí pro nejrůznější příležitosti.
Oblíbený softshell
Tento funkční materiál oblečení je oblíbený nejen mezi milovníky sportovních aktivit. Čím dál více se dostává do popředí a není se čemu divit. Pokud si pořídíte softshellovou bundu, pak si můžete být jisti, že nepromokne a vy budete v příjemném teple. Tento materiál je totiž vodoodpudivý. K dispozici jsou pak různé možnosti vodních sloupců. Pro maximální pocit sucha pak určitě také využijete kapuci vybavenou kšiltem. Oceníte také praktické kapsy. Tento materiál je jako stvořený pro nejrůznější outdoorové aktivity. Nenadálý déšť vás tak nezaskočí ani nerozhodí. Budete vždy připraveni a dokonale vybaveni.
dámská větrovka
Prošívaná bunda s kapucí
V tomto oděvu se můžete vrhnout nejen do outdoorových aktivit, ale také do města, do práce a podobně. Tato dámská bunda je sportovně – elegantního typu a je k dostání hned v několika barvách. Poskytne vám tepelný komfort v jarních a podzimních chladnějších dnech. Je lehounká a dobře se nosí.