Tipy na osobité dárky

Vánoce se blíží, už jste uvažovali, co dáte svým blízkým pod stromeček? Co být tento rok originální, a využít služeb co nám poskytují mnoho internetových stránek, odkud dárek určitě potěší. Konkrétně se podíváme, kde můžete zvěčnit momenty vašich společných zážitků formou fotky na některý z mnoho produktů.
dárky pod stromkem
Fotolab
Patří mezi nejrozšířenější služby ohledně vyvolávaní fotek, či tištění na mnoho produktů. Na této stránce můžete fotky převést například na nástěnný kalendář, vánoční pozvánky, přáníčka, na plátno, které můžete pověsit na zeď, nebo třeba na kryt na mobil, kde máte na výběr typy materiálu jako je silikon, kůže nebo třeba i dřevo. Svým blízkým můžete také zabalit polštář, nebo puzzle na Vánoce s vaší fotkou. Na co se specializuje Fotolab je také výroba fotoknih, kde máte na výběr z mnoho vazeb knih, počet stránek, či rozložení fotek v knize.

Empikfoto
Specializuje se na výrobu hrnků s fotkou na Vaše přání. Můžete si tady vybrat 3 druhy hrnku. Obyčejný hrnek, který známe klasicky, a máme ho všichni doma. Potom mají v nabídce kouzelný, který objevuje foto podle toho, jaké množství horké tekutiny do hrnku nalijete. A do třetice prodávají hrnek se lžičkou, která ladí se zvolenou barvou hrnku, a na lžičku má i speciální úchyt na uchu hrnku.

Potisky-tricek
Z názvu stránky už vyplývá, že se jedná o potisk triček, ale i mikin. Na výběr máte mnoho druhů triček jako například polokošile, tílka, nebo dlouhý rukáv. Zabývá se také vyšitím vlastního nápisu na snapback, to je kšiltovka s nastavitelnou velikostí, což určitě ocení mnoho mladých.
tři dárky
Belabel
Poté tu je tato stránka, která se zabývá na tištění i na neobvyklé předměty jako jsou placka, kuchyňská zástěra, samolepky, penny board, zapalovač, maska na spaní, ponožky, nebo plyšáky s tričkem s vaší fotkou.

Užijte si Vánoční pohodu, a nestresujte se výběrem dárku až v posledních dnech před Vánoci.