Nízké sebevědomí. Problém většiny z nás.

Vyzkoušejte některé z tipů, které vám pomohou cítit se sebevědoměji a působit tak i na své okolí .

Udělejte si den pro sebe.

Každý z nás potřebuje občas chvilku pro sebe. Udělejte si jednou za čas den, který si zpříjemníte dopolední procházkou na oblíbené místo, zakončenou skvělým obědem ve vaší oblíbené restauraci. Domluvte si návštěvu kadeřníka, nebo kosmetického salonu. Nákupem nového módního kousku, po kterém již delší dobu toužíte si také zpříjemníte svůj den. Základem sebevědomí je, cítit se dobře a spokojeně ve svém vlastním těle. S novým účesem nebo oblečením se budete cítit skvěle, budete mít lepší náladu, vaše okolí si všimne změny a vy se budete cítit sebevědomější.
dotyk pěstí.jpg

Promluvte si s přáteli a rodinou.

S nikým jiným se necítíme líp, něž se svými přáteli. Rodina a přátele umí podpořit, vykouzlit úsměv na tváři i v těžkých chvílích, nebo skvěle poradit s problémy, kterými si občas prochází každý z nás. Čas, který prožijeme s lidmi, které máme rádi nám nic nenahradí. A občas tento čas potřebujeme všichni. Mezi nejbližšími se většina z nás stává veselejší, usměvavější a to v nás probouzí sebevědomí, které se může v běžném životě vytrácet.
stříhání vlasů.jpg

Vyzkoušejte nové koníčky.

Dnes už není žádný problém, zkoušet něco nového. Na internetu je spousta stránek nabízejících různé aktivity pro děti i dospělé. Sportovní a umělecké aktivity nacházející se v blízkém okolí, nebo pobytové kurzy v zahraničí. Objevíte nejen nové přátele, ale možná také nový talent. Ať už talent na jazyky, uměleckou činnost, nebo sport. Když najdete něco co vás baví a vystihuje, odrazí se to i v běžném životě. Máte něco na čem můžete pracovat a zlepšovat se. S každým novým cílem se budete cítit sebevědomější a šťastnější.
žena s balonky.jpg
Pokud patříte mezi většinu populace, která právě sebevědomí v sobě nemůže stále objevit, zkuste se zamyslet nad tím, v čem jste dobří, co vás baví, nebo také co vám sluší a co rádi nosíte. Důležité je naučit se sebelásce. Pokud si budete více věřit a mít se rádi, budete přitažlivější také pro své okolí.