Stále platí růžová nebo modrá

Narození miminka je většinou velkou událostí, na kterou se těší celé příbuzenstvo i přátelé budoucích rodičů. Někdy bývá problém s tím, jaký dárek k narození potomka přinést do porodnice. Věřte, že je to ta nejjednodušší věc.
– Každá maminka vám potvrdí, že oblečků na miminko není nikdy dost.
– Každou chvilku se něco ušpiní, „poblinkne“ a maminky nestačí převlékat.
Mají totiž všechny jednu věc společnou. Čerstvě narozený tvoreček je opečovávaný s největší láskou. Každá máma chce mít toho svého drobečka stále jako z cukru. Jestliže se tedy chystáte zanedlouho do porodnice jako uvítací výbor, pak si s sebou vezměte novou krásnou kojeneckou soupravu.
novorozeně na ruce
Většinou tyto sety https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-soupravy-PORODNICE-c2_0_1.htm obsahují
· kojenecké dupačky
· košilky
· body
· kabátek
· kojeneckou čepičku
· rukavičky
· capáčky.
holčičí body

Můžete zvolit neutrální žlutou

Už snad odedávna je dáno, že kluci se mají oblékat do modré barvy a dívenky do růžové. V současné době už je to u větších dětí tak trochu jedno. Dospělí to vůbec neřeší. Ale u novorozených miminek tato zásada platí stále. A pokud nevíte, co se má narodit a chcete se připravit předem, pak se můžete řídit dalším pravidlem. UNIVERZÁLNÍ BARVOU JE BÍLÁ NEBO ŽLUTÁ.
· Například set v kombinaci barev bílé a žluté s roztomilou žirafkou skutečně nemá chybu.
Ať už zvolíte jakoukoliv barvu a jakýkoliv motiv, na jednu věc se můžete vždycky spolehnout.
– Kojenecký set bude vyroben ze stoprocentní bavlny.
– Nebude pokožku miminka dráždit, ale příjemně hladit.
Kabátek je zapínací uprostřed na baby druky a dupačky mají praktické zapínání na ramínkách a mezi nožičkami. Tento způsob šetří nejen čas maminky, ale také nervy obou zúčastněných. Manipulace s oblečením je totiž velice snadná a není nutné dítě při oblékání zbytečně převracet ze strany na stranu.