slideshow slideshow slideshow slideshow slideshow

JamFOLK UVEDL ŠPIČKU COUNTRY&FOLK&TRAMPSKÉ MUZIKY

12.11.2017

Špičkově obsazený JamFOLK za roky pořádání uvedl kapely a interprety jako Robert Křesan & Druhá Tráva, Vladimír Mišík, Vlasta Redl, Jan Nedvěd, Tomáš Klus, Pavel Dobeš, Justine Lavash (GB), COP, Spirituál kvintet, Jiří Schmitzer, Věra Martinová, Jaroslav Samson Lenk, Buty, Slávek Janoušek, Michal Prokop, Kamelot&Roman Horký, Fernando Saunders Band(USA), Janet Robin(USA), Travis O' Neil(IRL), Luboš Pospíšil, Jamie Marshall(GB), Ivan Hlas, ale i Tomáš Klus, Voxel, Pavel Calta a desítky dalších.  

Vytvořil i hudební "lahůdky" , kdy např. propojil vůbec poprvé v historii české muziky taková jména jako je fenomenální kytarista Michal Pavlíček (BSP, Stromboli, Pražský Výběr atd...) s největší bluegrassovou osobností Robertem Křesanem a jeho Druhou trávou s Lubošem Malinou v čele. Vznikl tak nezapomenutelný zážitek nejen pro diváky, ale i pro muzikanty samotné, takže od příštího roku se v této sestavě, vymyšlené pořadateli JamFOLKU a JamROCKU, objeví párkrát i na jiných akcích. 

Před lety, kdy začínal na srubech HAIDA v Českých Petrovicích v Orlických horách a pak přijal i jejich název - FESTIVAL HAIDA, se pro, doslova "pekelně" nepříznivé počasí, ale v opačném slova smyslu - tedy 8C, mlha a d隝, přesunul do Žamberka a byl připojen k JamRocku a přejmenován na JamFOLK. 

 

HAIDA FESTIVAL poster 2009Festival HAIDAJamFOLK 2014JamFOLK poster
JamFOLK 2016JamFOLK 2017


ŽAMBERK
11. ČERVNA 2017
začátek festivalu
JEŠTĚ SE VYSPÍME
-375x
...A Jamfolk JE TADY!
Zvýhodněné vstupenky

Vstupenek za 450,- Kč zbývá

Vyprodáno
Volné
Důležité

JamFolk kanál na YouTube JamFolk kanál na YouTube