Darujte zážitek

Blíží se narozeniny blízké osoby a vy nevíte čím ji obdarovat? Už měsíc přemýšlíte, ale stále vás nenapadlo to pravé? Chcete aby si obdarovaný dárek užil i se svými kamarády? Už jste v koncích a den D se rychle blíží? Mi vám rádi poradíme. http://www.mtrebova.charita.cz/poskytovane-sluzby/obcanska-poradna/v-cem-poradime/ Proč si dárek pořádně neužít společně s nejbližšími. Věnujte zážitek jako skvělý dárek pro své blízké. Mi doporučujeme skvělou zábavu v podobě laser game Praha Lazer Fun Praha. Užijete si skvělou zábavu a poznáte něco nového. Dlouho ještě budete na tento druh zábavy vzpomínat. 

labyrint (39)

 

Laser game je skvělá zábava pro více hráčů. Některé hry jsou určeny pro týmy a jiné pro jedince. V některých hrách budete hrát sám za sebe a nebo budete součástí týmu. U nás si můžete vybrat celkem z jedenácti her. Jsou rozděleny na jednotlivé kategorie, podle zkušenosti jednotlivých hráčů. Od těch kteří nikdy hru nevyzkoušeli přes pokročilé hráče až po experty. Těch není mnoho, ale i takoví se najdou. Každý si vybere podle svých zkušeností. 

 

Vouchery jsou vhodné k narozeninám, významným výročí i jako dárek na rozlučku se svobodou. Cenu voucheru si volíte sami a aby byl váš dárek jedinečný můžete na něj nechat přidat váš jedinečný text, který dá dárku svou váhu pro obdarovaného. Hodnotu voucheru můžete uplatňovat na víckrát, nemusíte celou hodnotu uplatnit najednou. Můžete se několikrát vrátit a užít si zábavu znovu, dokud budete mít na poukázce ještě peníze. Je to velkou výhodou. Dárek se tak stane vícenásobný. 

skupina-mensi

Některou hru vám představíme ať se máte na co těšit. Vybrali jsme hru pro pokročilé hráče jménem Kletba. Hra je pro otrlé hráče, kteří se nebojí ztrácet body. Na začátku hry je jeden hráč označen kletbou s červenou barvou. Cílem je se držet od kletby co nejdál, a když ji získáte najít nejrychleji modrého hráče a zasáhnout ho. Tím kletbu přenesete na něj a opět budete získávat body.